• PL
 • ENG
 • Informacje o restauracji

  DO BO DO to połączenie autorskich kompozycji kulinarnych z atmosferą lat 30-stych.

  Doświadczony szef kuchni – Marek Kropielnicki przygotował wyśmienite menu, które opiera się na autorskich propozycjach nowoczesnej, polskiej kuchni z nutą dodatków kuchni europejskiej. Dania tworzone są z wyselekcjonowanych, polskich produktów, najwyższej jakości sezonowych składników, pochodzących od sprawdzonych, ekologicznych, lokalnych producentów.

  W naszym menu znajdą Państwo najlepsze polskie sery – bursztyn, szafir, rubin oraz wyszukane gatunki mięs czy ryb, pochodzące z renomowanych hodowli – między innymi jagnięcinę wrzosówkę, kaczkę ruańską czy najlepszego pstrąga Tarczyńskiego. Dla miłośników słodyczy szef kuchni przygotował doskonałe desery. Wszystkie dania to autorskie propozycje i połączenia składników, tworzące wyszukane, niezapomniane smaki. To fuzja klasyki z najnowszymi kulinarnymi trendami.

   

  W DO BO DO mogą Państwo delektować się także oryginalnym, sezonowym menu degustacyjnym.

  DO BO DO to także przyjazna atmosfera, otwarta kuchnia , historyczne meble tworzące niebanalny klimat. Zadbaliśmy o każdy detal wystroju. Zależało nam na stworzeniu wyjątkowego miejsca, stylistycznie nawiązującego do tradycji i historii sprzed kilkudziesięciu lat. Nasze unikalne meble oraz elementy wyposażenia możecie Państwo u nas kupić i cieszyć się ich widokiem w swoim domowym zaciszu.

  Zależy nam na najwyższej jakości obsłudze oraz stworzeniu wyjątkowej atmosfery, tak aby czuli się Państwo u nas doskonale zarówno podczas spotkań biznesowych, rodzinnych obiadów, jak i romantycznych kolacji.

  Sprawimy, że wizyta w naszej restauracji będzie niezapomniana!